O nas

Serdecznie witamy w Centrum Stomatologii
Med-Dent
Centrum Medyczne funkcjonuje nieprzerwanie od 1980 roku.
Poczatkowo były to gabinety stomatologiczne pod nazwą:
NSZOZ „ART-DENT”.
Obecnie korzystając z wielolenich doświadczeń i nieustannie kształcąc się świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Pragniemy zapewnić Państwu pełen zakres usług stomatologicznych.
Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach by leczyć korzystając z najnowszych osiągnięć medycyny.
Do zobaczenia w MED-DENT.

 

Dentysta Bielsko - Chirurg stomatolog Bielsko

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MED-DENT Barbara Szewczuk-Kurdziel i Katarzyna Pluta Spółka Cywilna z siedzibą w Bielsku-Białej ul.Broniewskiego 29C , którego reprezentuje Katarzyna Pluta, współwłaściciel.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług medycznych – diagnostycznych i leczniczych na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  3. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy, współpracownicy oraz podwykonawcy MED-DENT Barbara Szewczuk-Kurdziel i Katarzyna Pluta Spółka Cywilna.

  4. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą w okresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania tj. realizacji usług medycznych – diagnostycznych i leczniczych.

  5. Posiada Pani/ Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych .

  6. Istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego na tryb i sposób przetwarzania danych osobowych przez administratora, jeśli uzna Pani/ Pan za uzasadnione, że Pani/ Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne i wynika z mocy przepisu prawa tj. ustawy o działalności leczniczej i ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, a brak podania danych osobowych będzie skutkował możliwością odstąpienia od udzielenia świadczeń, chyba, że inne przepisy stanowią inaczej.

  8. Administrator nie będzie przekazywał Pani/ Pana danych osobowych odbiorcom w państwach trzecich oraz organizacjom międzynarodowym.

  9. Administrator nie podejmuje czynności związanych ze zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji wobec danych osobowych, w tym o profilowaniu .

Stomatologia zachowawcza

ZOBACZ WIĘCEJ

Nowość !

ZOBACZ WIĘCEJ

Leczenie kanałowe

ZOBACZ WIĘCEJ

Protetyka i mosty adhezyjne

ZOBACZ WIĘCEJ

Kontakt

Katarzyna i Łukasz Pluta Spółka Cywilna

ul.Broniewskiego 29c

43-300 Bielsko - Biała

Nip: 9372537557

mBank 08 1140 2017 0000 4502 0701 6175

tel. 33 8159101 , 531 883 123

e-mail: med.dent.bb@gmail.com

 

Poniedziałek , Środa , Czwartek : 9.00-20.00

Wtorek , Piątek : 9.00-18.00

Dentysta - Stomatolog, Chirurg

 

Polityka prywatności - w zakładce "o nas".

(C) 2021 Med-Dent - Bielsko-Biała
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron